Vidart 2.5.0

Vidart to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Vidart odpowiedzialna jest firma Programac.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.0 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Metal Hammer: The Heavy Metal Bible oraz Snowboarder Magazine.


Liczba pobrań: 62
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Programac
Rozmiar:3 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 62
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Programac
Rozmiar:3 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca