Videora 2.14

Narzędzie do pobierania plików wideo z Internetu przy pomocy technologii "peer to peer" (BitTorrent) oraz Really Simple Syndication (RSS). Dzięki temu aplikacja automatycznie i inteligentnie znajduje i pobiera pliki wideo, które chcemy obejrzeć.

Program jest bardzo łatwy w użyciu - wystarczy go zainstalować i już można wyszukiwać, a przy pomocy takich funkcji jak Want Lists lub Season Tickets możesz oglądać swoje ulubione filmy, bez względu na to gdzie jesteś - wystarczy szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz Windows. Pierwsza opcja oferuje porządkowanie filmów w grupy: tytuły, kanały, studia lub gatunek dla prostszego pobierania, a druga automatycznie uruchamia pobieranie ulubionych filmów wg wspomnianych wcześniej kategorii. Dzięki częstym synchronizacjom z serwerem Videory listy filmów są ciągle aktualne.

Dużą zaletą jest możliwość przeszukiwania stron internetowych, stosowanie filtry, oraz obsługa RSS. To dzięki tej ostatniej funkcji możemy śledzić nowości w Sieci nie otwierając kilkunastu stron z torrentami.

Zalety programu:

- szybsze transfery, niż w przypadku użycia programu Kazaa;

- nie zawiera programów spyware czy adware;

- wbudowane oprogramowanie (znakomity BitCommet);

- pobieranie plików z wielu źródeł;

- dostosowanie wyszukiwania do własnych potrzeb;

- pomoc techniczna;

- historia pobranych plików.


Liczba pobrań: 110
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Videora
Rozmiar:2.25 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Liczba pobrań: 110
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Videora
Rozmiar:2.25 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca