Virtual Desktop Toolbox 2.70.0

Potężny i darmowy program do zwiększania powierzchni roboczej w systemie Windows. Aplikacja pozwala na tworzenie zarówno dodatkowych pulpitów, jak i pulpitów wirtualnych, które różnią się od siebie funkcjonalnością.

Pulpit wirtualny korzysta z tej samej powłoki, co domyślny pulpit Windows konkretnego użytkownika. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z tych samych programów, dynamiczne przełączanie pomiędzy innymi wirtualnymi pulpitami, a jednocześnie wirtualne pulpity mają tę samą strefę czasową oraz te same właściwości ekranu. Działają one podobnie jak tryb zwielokrotniony (DualView) na dwóch monitorach, gdzie pulpit jest rozciągnięty na dwa ekrany. Z kolei zwykły pulpit w uproszczeniu pozwala na coś w rodzaju przełączania się pomiędzy użytkownikami, ale znacznie szybciej, a praca z nim przypomina nieco korzystanie z dwóch niezależnych komputerów.

Program pozwala organizowanie programów i otwartych okien w kategorie na różnych ekranach, dzielenie ich pomiędzy wirtualne pulpity i co najważniejsze - bardzo szybkie przełączanie się pomiędzy nimi. Kreatory pozwalają na stworzenie własnych profili i ich zachowanie na dysku, aby później nie tracić czasu na konfigurację. Użytkownik może w dowolny sposób dostosować wygląd przestrzeni roboczej - tła, dźwięków, ikon itd. Pojawiające się menu ułatwia poruszanie się pomiędzy ekranami, choć oczywiście są dostępne klawisze skrótu.


Liczba pobrań: 200
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:r2d2 Software
Rozmiar:12.86 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 200
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:r2d2 Software
Rozmiar:12.86 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca