Vision Basic 1.72

Vision Basic jest aplikacja mającą zastosowanie w systemach monitoringu opartych o system kamer i komputer PC. Aplikacja pozwala na obsługę od jednej do szesnastu kamer w zależności od wersji. Wyznacza ona nowe standardy oprogramowania przeznaczonego do tworzenia prostych systemów bezpieczeństwa.

Opis funkcjonalności systemu

Podgląd aktualnego obrazu z kamery, Zapis obrazu z kamery jako materiał filmowy, Zapis obrazu z kamery w formie zdjęcia, Zapis obrazu z kamery w formie zdjęć poklatkowych Zapis w momencie wykrycia ruchu, Zapis aktywowany manualnie, Podgląd archiwalnych zdjęć oraz materiałów filmowych, Podgląd aktualnego obrazu z kamery poprzez przeglądarkę WWW, Do aplikacji załączony odtwarzacz, umożliwiający eksport danych do plików avi.

Dane techniczne systemu monitoringu Vision Basic

Maksymalna ilość obsługiwanych kamer: 16 Obsługiwane kamery: Analogowa, USB, Firewire, IP (wybrane modele) Format materiału filmowego: własny Maksymalna rozdzielczość materiału filmowego dla kamer analogowych:

768x576, 30 klatek na sekundę

Maksymalna rozdzielczość materiału filmowego dla kamer IP: zależne od typu kamery Maksymalna rozdzielczość zdjęcia dla kamer analogowych: 768x576 Maksymalna rozdzielczość zdjęcia dla kamer IP: zależne od typu kamery Rozmiar nagrań z jednej doby: 13 GB (640x480; 6 klatek na sekundę), dotyczy nagrywania ciągłego na jednej kamerze Format zdjęć: JPG Rozmiar zdjęcia: 250 KB


Liczba pobrań: 2186
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:APA Sp. z o.o.
Rozmiar:63.72 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 2186
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:APA Sp. z o.o.
Rozmiar:63.72 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca