VMPCrypt 5.0

VMPCrypt to darmowy program do szyfrowania plików/folderów, tekstów oraz do bezpiecznego przechowywania wszelkich informacji tekstowych, jak np. loginy i hasła, prywatne kontakty, itp. w jednym zaszyfrowanym pliku. Umożliwia także nieodwracalnie wymazać pliki z dysku, obliczać sumy kontrolne plików oraz generować bezpieczne hasła z przypadkowych ruchów myszką.

VMPCrypt wyróżniają trzy cechy:

- jest aplikacją stworzoną przez niezależnego twórcę. Nie przez wielką korporację. Do jego drzwi nie pukają wielkie firmy ani zainteresowane prywatnością obywateli instytucje rządowe. W tej dziedzinie być małym oznacza być bezpieczniejszym.

- opiera się na niezależnej technologii szyfrowania, stworzonej przez jednego człowieka, bez jakichkolwiek powiązań z żadną firmą, a tym bardziej z żadną instytucją rządową. Technologia Szyfrowania VMPC jest całkowicie bezpieczna. Nigdy nie została złamana, a od jej publikacji na międzynarodowej konferencji FSE w 2004 oraz na wielu konferencjach krajowych i w wielu magazynach fachowych minęło już niemal 10 lat.

- zapewnia najwyższej jakości ochronę kryptograficzną. Zaprojektowano go z najwyższym naciskiem na bezpieczeństwo. Wszelkie operacje są zaprogramowane zgodnie ze sztuką kryptograficzną. Historia uczy, że dziedzina ta - szyfrowanie - jest bardzo wrażliwa na błędy w implementacji - jeśli aplikacje tworzone są przez programistów nieznających specyficznych tajników kryptografii.


Liczba pobrań: 1755
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Bartosz Żółtak
Rozmiar:1.66 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca