VSO Image Resizer 4.0.4.3

VSO Image Resizer - Program pozwalający na zmianę rozmiarów obrazków, organizowanie ich w galerie zdjęć i konwersję pomiędzy różnymi formatami plików. Idealne rozwiązanie dla webmasterów i ludzi zajmujących się dużą ilością grafik. Interfejs programu jest bardzo prosty, choć wbrew informacjom podawanym w instalatorze, nie posiada polskiej wersji językowej.

Użytkownik może skorzystać z przetwarzania wsadowego i zmienić rozmiar wielu plików jednocześnie oraz zdefiniować ich nowe nazewnictwo wg parametrów. W ten sposób można pozostawić oryginalną nazwę wzbogaconą o datę, godzinę, kolejne numery itp. Co więcej, każdy nowy plik będzie posiadał znak wodny, aby nie było wątpliwości przez kogo został stworzony. Takie markowanie powinno zapobiec nielegalnemu kopiowaniu treści w Internecie. Znak wodny może być ustawiony w różnych miejscach grafiki (środek, narożnik, dół, zdefiniowany). Znakiem może być dowolna grafika, a program sam zadba o jej przezroczystość.

Rozdzielczości, formaty plików, jakość kompresji, stosunek boków to ustawienia, które mogą zostać zapisane jako profil i w ten sposób nie trzeba klikać ponownie, aby stworzyć podobny projekt. Akcja zmiany rozmiarów i nazw może się odbywać bezpośrednio na plikach źródłowych lub kopiach. Użytkownik musi jedynie wybrać odpowiedni tryb i wskazać miejsce docelowe na dysku.


Liczba pobrań: 21982
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:VSO Software
Rozmiar:9.1 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca