VsPainter 1.8 LE (Windows Mobile)

VsPainter jest programem graficznym przeznaczonym dla rysowników, designerów, twórców gier wideo, bloggerów i każdego kto potrzebuje mieć zawsze pod ręką „coś do rysowania”. Aplikacja przeznaczona jest dla urządzeń z Windows Mobile, które przeistacza w tablet i monitor w jednym.

Program posiada wszelkie funkcje malarskie, które znamy z większych, „poważniejszych” aplikacji na komputery stacjonarne. Możemy wybrać grubość i rodzaj pędzla, różne metody nanoszenia kolorów – od miękkiego cienkiego pędzelka po spray. Mamy również do wyboru zestaw gotowych kształtów - shapes. Do dyspozycji mamy także pełną paletę kolorów, razem z mieszalnikiem.

Nie mogło oczywiście zabraknąć takich narzędzi jak: gumka, powiększania wybranego obszaru rysunku, płynnej regulacja nasycenia, jasności i kontrastu barw, oraz sprytnego narzędzia do tworzenia zniekształceń.

Opcja Undo (cofania akcji) sięga do pięciu akcji wstecz.

Rysowanie za pomocą rysika nic się nie różni od klasycznego rysowania ołówkiem czy też pędzlem. Podobny sposób trzymania stylusa i odzwierciedlenie siły nacisku rysika gwarantują znacznie większą precyzję niżeli przy użyciu myszki

VsPainter wspiera rozdzielczości QVGA i VGA, co powoduje, że ekrany o większej rozdzielczości jak np. w HTC Diamond 2 nie są w pełni wykorzystane. Szkoda, ponieważ do rysowania ważna jest jak największa powierzchnia robocza. Owszem program ma opcję przełączania się na Pełny Ekran, ale nie rozwiązuje to problemu braku obsługi większych wyświetlaczy.

Obsługiwane urządzenia:

z systemem Windows Mobile


Liczba pobrań: 796
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:VetaSoft
Rozmiar:4.39 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 796
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:VetaSoft
Rozmiar:4.39 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Program miesiąca