W.I.M.P. 1.40 (Windows Mobile)

Program W.I.M.P. (Where Is My Phone) jest programem, dzięki któremu mamy większe szanse na odzyskanie zgubionego lub skradzionego telefonu. W.I.M.P. do poprawnego działania potrzebuje systemu Windows Mobile i wbudowanego odbiornika GPS.

W wypadku zagubienia telefonu wystarczy wysłać na jego numer specjalnie spreparowany SMS. Oprogramowanie W.I.M.P. odeśle nam informację o położeniu geograficznym urządzenia, w formacie umożliwiającym wprowadzenie danych w dowolnym programie geograficznym jak np. Google Maps czy aplikacji do nawigacji samochodowej.

W przypadku kradzieży telefonu, najczęściej od razu wymieniana jest karta SIM. W.I.M.P. rejestruje ten fakt i wysyła, na ustalony wcześniej numer, SMS zawierający nowy numer oraz współrzędne GPS.

W.I.M.P. zawsze działa w tle, nie sygnalizuje w żaden sposób swojej aktywności, nawet podczas wysyłania czy też odbierania informacji. Nie widać go na liście uruchomionych aplikacji. Po zrestartowaniu systemu W.I.M.P. automatycznie się uruchamia. Deaktywacja działania aplikacji oraz zmiany w konfiguracji, np. akceptacji nowej karty SIM, wymaga podania specjalnego kodu PIN tworzonego przy pierwszym uruchomieniu.

Obsługiwane urządzenia:

z systemem Windows Mobile


Liczba pobrań: 107
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:WIMP Software
Rozmiar:141 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 107
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:WIMP Software
Rozmiar:141 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca