Warcraft III: Reign of Chaos Patch v. 1.15

Łata do polskiej wersji gry Warcraft III: Reign of Chaos aktualizująca podstawową wersję gry (patch przeznaczony jest wyłącznie dla Reign of Chaos) do wersji 1.15.

Patch wprowadza m.in nowego neutralnego bohatera, którego nazwano Goblin Tinker. Można powiedzieć, że nowy bohater "składa się" z dwóch elementów - z "goblina właściwego" i maszyny kroczącej wyposażonej w potężny młot i szczęki. Ponadto łata ma znacznie poprawić system "kojarzenia oponentów" oraz zablokuje wyświetlanie nazw graczy w grach typu FFA (Free For All).

Ponadto dla ras Orków i Nocnych Elfów dodano przycisk "Worker selection", który będzie pozwalał na wydawanie wybranym robotnikom pracującym przy budowie struktur dodatkowych zadań. Dzięki nowej łacie gracze będą mogli również uruchamiać powtórki z rozgrywek bezpośrednio z systemu. Teraz dwukrotne kliknięcie na pliku z powtórką (plik .w3g) spowoduje automatyczne uruchomienie gry i wyświetlenie powtórki.

Łata poprawi też szereg wykrytych w grze błędów - usunie m.in. błąd który powodował, że czasami robotnicy wysłani do kopalni czy rafinerii nigdy z niej nie powracali. Patch poprawi również błąd, który sprawiał, że bohater tracił zwój z czarem Town Portal, w przypadku gdy Ratusz zostanie zniszczony przed zakończeniem rzucania czaru. Po aktualizacji gry bohater, którego spotka tak przykra niespodzianka odzyska automatycznie ten zwój.


Liczba pobrań: 936
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Blizzard
Rozmiar:20.13 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 936
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Blizzard
Rozmiar:20.13 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca