Watch Journal Magazine 4.1

Watch Journal Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Edukacja. Watch Journal Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Sandow

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 4.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Esquire Magazine oraz ELLE Décoration Mag.


Liczba pobrań: 88
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Sandow
Rozmiar:10 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 88
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Sandow
Rozmiar:10 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca