Windows RefreshTool 6.3.0013

Windows RefreshToolumożliwia zainstalowanie czystej kopii najnowszej wersji systemu Windows 10 Home lub Windows 10 Pro, oraz usunięcie aplikacji, które były fabrycznie zainstalowane na komputerze lub zostały zainstalowane później. Będzie możliwe zachowanie plików osobistych. Jeżeli chcesz uaktualnić posiadany komputer z działającym systemem Windows 7 lub Windows 8.1, przejdź do aplikacji Uzyskaj system Windows 10 w celu uzyskania dodatkowych informacji o opcjach uaktualnienia. Jeżeli korzystasz z wersji Enterprise lub Education, narzędzie nie będzie działać w przypadku czystej instalacji. Więcej informacji można znaleźć w Volume Licensing Service Center.

Przed rozpoczęciem zapoznaj się z poniższymi ważnymi informacjami:

- Użycie tego narzędzia spowoduje usunięcie wszystkich aplikacji, które nie są standardowymi składnikami systemu Windows, w tym również innych aplikacji Microsoft (np. pakietu Office). Usunięta zostanie również większość aplikacji zainstalowanych przez producenta komputera, takich jak aplikacje producenta, aplikacje wsparcia i sterowniki. Nie będziesz mieć możliwości przywrócenia usuniętych aplikacji i jeżeli chcesz je zachować, musisz je potem ponownie zainstalować samodzielnie.

- W wyniku korzystania z narzędzia możesz stracić swoje licencje cyfrowe, zawartość cyfrową powiązaną z aplikacjami lub inne uprawnienia cyfrowe odnoszące się do aplikacji, co może mieć z kolei wpływ na możliwość korzystania z kupionych aplikacji lub zakupionej zawartości związanej z aplikacjami. Z tego powodu nie zaleca się korzystania z tego narzędzia na komputerach, na których wszystkie aplikacje i treści związane z aplikacjami (uwzględniając aplikacje Microsoft, takie jak Office) mają pozostać prawidłowo zainstalowane i licencjonowane.

Upewnij się, że dysponujesz:

Połączeniem internetowym wymaganym do pobrania narzędzia i obrazu systemu Windows 10. Mogą być naliczane opłaty za transfer przez Internet.

Wystarczającą ilością pamięci dostępną na komputerze, na którym przeprowadzasz czystą instalację. Należy wziąć pod uwagę, że razem pliki do pobrania oraz obraz systemu mają ponad 3 GB.

Sprawdź, czy komputer, na którym ma zostać przeprowadzona czysta instalacja systemu Windows 10, spełnia te wymagania:

Upewnij się, że wymagania systemowe zostały spełnione. Więcej informacji znajduje się na stronie specyfikacji systemu Windows 10.

Po zakupie nowego urządzenia z usługą Office 365 przeczytaj informacje dotyczące ponownej instalacji pakietu Office po przeprowadzeniu czystej instalacji systemu Windows na stronie dotyczącej pobierania i instalowania usługi Office 365 Home, Personal lub University na komputerze PC. Jeśli korzystasz z pakietu Office 2010 lub starszego, musisz posiadać klucz produktu Office. Porady dotyczące lokalizacji klucza produktu można znaleźć na stronie Znajdowanie klucza produktu pakietu Office 2010 lub Znajdowanie klucza produktu pakietu Office 2007.


Liczba pobrań: 6565
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Microsoft
Rozmiar:377 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca