WinRAR 5.70

WinRAR to wszechstronny program do kompresji, dekompresji, zarządzania i naprawy archiwów w formacie RAR. Popularny i ceniony przez wielu użytkowników na całym świecie za swoje ogromne możliwości oraz prostotę działania.

WinRAR obsługuje wiele formatów plików archiwum, jak RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z, 7-Zip czy obrazy płyt w standardzie ISO. Integruje się z systemowym Eksploratorem, dzięki czemu można z poziomu menu kontekstowego wykonywać najpopularniejsze operacje. Rozbudowane funkcje pozwalają planować archiwizację wybranych katalogów, korzystanie z przyjaznych kreatorów lub testowanie skompresowanych zbiorów. Inna pomocna opcja to przeszukiwanie dysków pod kątem archiwów.

WinRAR pakuje i rozpakowuje archiwa z dużą szybkością. W przypadku, gdy program używany jest na komputerze lub laptopie z procesorem wielordzeniowym, potrafi wykorzystać w pełni możliwości każdego z rdzeni, co daje w efekcie jego błyskawiczną pracę. Niewątpliwą zaletą jest opcja chronienia hasłami spakowanych danych – takie archiwum będzie dostępne tylko dla osoby, która poda hasło. Mocny algorytm AES-256 gwarantuje bezpieczeństwo plików przed osobami niepowołanymi. W przypadku bardzo dużych plików można podzielić je na kilka mniejszych archiwów. Po rozpoczęciu rozpakowywania pierwszego, kolejne będą rozpakowywane automatycznie i w efekcie otrzyma się z powrotem zarchiwizowane pliki. Obojętnie od tego, czy chroni się hasłem chronione archiwum, czy też nie, użytkownik może wybrać stopień kompresji tworzonego archiwum. WinRAR pozwala na także na tworzenie samorozpakowujących się archiwów SFX.

Kolejna warta uwagi opcja, to możliwość próby naprawy uszkodzonych archiwów. W programie dostępny jest benchmark komputera, który może posłużyć do porównywania osiągów procesora lub całego peceta. WinRAR dostępny jest z polskim interfejsem, a więc jego obsługa nie będzie dla nikogo problemem. Choć WinRAR posiada interfejs graficzny, można również używać go z linii komend.

Wersja testowa umożliwia na korzystanie z pełnej funkcjonalności przed 40 dni od momentu instalacji. WinRAR download zajmuje tylko krótką chwilę.

Na tej stronie prezentujemy WinRAR w wersji 32-bit. Edycja WinRAR 64-bit znajduje się na sąsiedniej.

Wersja 5.70 likwiduje poważną lukę w zabezpieczeniach - polecamy zainstalować ją w miejsce każdej poprzedniej edycji.


Liczba pobrań: 4659
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:win.rar GmbH
Rozmiar:3.27 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Liczba pobrań: 4659
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:win.rar GmbH
Rozmiar:3.27 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca