WinX DVD Player 3.0

Wygodny odtwarzacz multimedialny skierowany głównie do użytkowników, którzy traktują swój komputer jak kino domowe. Dzięki niemu możesz oglądać filmy zapisane na nośnikach DVD, VCD lub SVCD. Ponadto aplikacja obsługuje najpopularniejsze rodzaje filmów zakodowanych za pomocą narzędzi różnych producentów - DivX, Real Media, itd.

Program posiada nowoczesny interfejs - ładnie wygląda a jednocześnie jest funkcjonalny. Program nie posiada żadnych zabezpieczeń regionalnych, które są zapisane na płycie DVD, więc jeśli byłeś na wycieczce w USA i kupiłeś tam film, możesz go obejrzeć bez problemu na komputerze. Wszystkie przyciski są tam gdzie powinny - nic nie zaskakuje a obsługa podstawowych funkcji odbywa się z poziomu obłego paska sterowania. Kliknięcie prawym klawiszem myszy wywołuje menu kontekstowe z dodatkowymi opcjami.

Program obsługuje napisy, jednak nam nie udało się zmusić go do ich wyświetlania, co jest najprawdopodobniej wynikiem korzystania z wersji testowej. Jeśli chcesz możesz także zrobić zdjęcia z filmu. Dla miłośników seriali dobrą wiadomością jest obsługa list odtwarzania. Przydają się one także, gdy chcesz słuchać muzyki zapisanej w formacie MP3/WMA/RMA/WAV.


Liczba pobrań: 1272
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:FreeTime Soft, Inc.
Rozmiar:2.38 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1272
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:FreeTime Soft, Inc.
Rozmiar:2.38 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca