Wise Disk Cleaner Professional 5.53 Build 251

Program do usuwania z dysków twardych niepotrzebnych plików, które zajmują niepotrzebnie miejsce. Po uruchomieniu aplikacji możesz skorzystać z wygodnego kreatora, automatycznie przenoszącego do Kosza najpopularniejsze "śmieci" lub samodzielnie wybrać typy plików, które uważasz za niepotrzebne (pliki tymczasowe, dzienniki zdarzeń zainstalowanych programów, kopii zapasowej, itp.). Jeśli uważasz, że zaznaczone dane są zbędne, program może od razu je usunąć.

Wise Disk Cleaner Professional to aplikacją bardzo prosta w obsłudze, rozpoznaje automatycznie ponad 50 typów niepotrzebnych plików. Spis ten można rozszerzać o własne formaty. Po zakończonym skanowaniu zbędne dane może automatycznie przenieść do kosza, usunąć bezpowrotnie bądź zapoznać użytkownika z ich opisem i umożliwić kasowanie ręcznie. Sprawdzane są całe dyski i pojedyncze katalogi. Nad regularnym czyszczeniem systemu panuje wbudowany harmonogram. Konfigurację zachowania programu ułatwia wbudowany kreator.

Nowa wersja posiada szybsze i sprawniejsze narzędzie do defragmentacji, drobne poprawki w działaniu programu i obsługach językowych.


Liczba pobrań: 830
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:WiseCleaner
Rozmiar:3.98 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca