workAgent Home Edition 1.1.0 pl

workAgent to zaawansowany program pozwalający na zdalne, dyskretne monitorowanie poczynań użytkowników pracujących w sieci lub na pojedynczym komputerze. Dzięki różnorodnym raportom workAgent pozwala w szybki sposób kontrolować aktywność użytkowników, ewidencjować czas oraz monitorować wykorzystywane aplikacje. Program daje pełną kontrolę nad wykorzystaniem pracy komputera. Dostarcza szczegółowych informacji między innymi o uruchamianych aplikacjach, odwiedzanych stronach internetowych, czasie spędzonym na pogawędkach czy grach komputerowych.

workAgent Home Edition pozwala:

- nadzorować z kim komunikują się nasze dzieci

- upewnić się czy nasze dzieci nie są wciągane w tzw. złe towarzystwo

- sprawdzić co robią i ile czasu spędzają przy komputerze kiedy jesteśmy w pracy

- zobaczyć ile czasu poświęcają na gry komputerowe

- sprawdzić jakie strony internetowe odwiedzają i przez jaki czas są w sieci.

Dlaczego należy stosować workAgent?

Komputer jest w dzisiejszych czasach podstawowym narzędziem pracy i nie ulega wątpliwości, że nasze dzieci powinny mieć z nim kontakt. Współczesny komputer to także potężne narzędzi do nauki, ale jednocześnie multimedialne centrum rozrywki zapewniające szeroki wachlarz możliwości. Niestety brak umiaru jakim charakteryzuje się większość naszych pociech powoduje że komputer staje się prawdziwą zmorą pochłaniającą niezliczoną ilość godzin spędzonych na grach czy filmach. Sam Internet to z jednej strony ogromna składnica wiedzy i możliwości komunikacyjnych z całym światem, z drugiej zaś - ze względu na swoją anonimowość - niebezpieczne narzędzie w rękach sekt, oszustów czy dewiantów, którzy czekają na okazję aby wykorzystać naiwność młodych ludzi.

Żadne oprogramowanie antywirusowe nie zastąpi w takim przypadku kontroli jaką sami powinniśmy sprawować nas swoimi pociechami i nad tym w jakim zakresie wykorzystują one na co dzień komputer. Niezastąpionym narzędziem w sprawowaniu takiej opieki jest program workAgent. Zapewnia on rodzicom możliwość pełnej kontroli nad uruchamianymi przez dziecko programami i grami, jak również nad odwiedzanymi przez nie stronami WWW czy rozmowami prowadzonymi za pomocą komunikatorów internetowych.


Liczba pobrań: 904
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Pixel-Tech s.c.
Rozmiar:8.68 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 904
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:Pixel-Tech s.c.
Rozmiar:8.68 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca