Xpand Rally Single Player Demo

Przeznaczona do rozgrywek w trybie 'singleplayer' wersja demonstracyjna wyścigów samochodowych polskiej produkcji. Demo umożliwia graczom na ściganie się na trzech różnych trasach - wśród nich są dwie trasy rajdowe oraz jedna dla trybu freestyle. Demo oferuje do wyboru dwa samochody – oskę o mocy początkowej 180 koni oraz WRC z napędem na cztery koła o mocy 300 koni mechanicznych. Oba te samochody dostępne są w 5 różnych wersjach malowań.

Podobnie jak pełna wersja gry demo to umożliwia tuning i modyfikacje samochodów. W pełnej wersji Xpand Rally gracze do wyboru otrzymają 35 rajdowych samochodów podzielonych na 8 grup i ponad 800 części do tuningu.

Atrakcją dema jest możliwość zmiany zarówno pory dnia, o której rozpocznie się wyścig jak i pogody podczas wyścigu. Wraz z rozbudowanym systemem powtórek, który oferuje kilka różnych kamer i efektów specjalnych gracze maja możliwość nagrywania powtórek do pliku AVI. Opcja ta pozwala na publikowanie swoich najlepszych przejazdów jako filmów oraz montowanie własnych rajdowych teledysków!