Xtrakt r6415 (Windows Mobile)

Xtrakt to prosta w swojej konstrukcji gra wyścigowa 3D, która sprawia bardzo dużo radości graczom. Ma bardzo dobrą grafikę, świetne efekty dźwiękowe i do sterowania nią nie są potrzebne sprzętowe klawisze. Co najważniejsze jednak, gra działa zadziwiająco płynnie na procesorach Qualcomm, które chociaż napędzają większość nowych palmofonów, to nie słyną z dużej wydajności.

Początkowo gra ta powstała dla urządzeń Sony Ericsson, jednak programiści z forum xda-developers rozpracowali ją, polepszyli i udostępnili bezpłatnie szerokiemu gronu użytkowników palmofonów na Windows Mobile.

W grze kierujemy futurystycznym motocyklem, którym jeździmy po zawiłych ulicach miasta przyszłości. Musimy unikać wszelkiej maści latających i jeżdżących pojazdów wroga, zbierać po drodze fanty i udoskonalenia dla naszej maszyny.

Motorem możemy sterować zarówno rysikiem jak i palcem. Nasz motocykl sam jedzie do przodu i dba oto, aby utrzymać się na torze, a zadaniem gracza jest unikanie przeszkód i unicestwianie wroga. Do walki służy nam jo-jo, którym, pukając palcem w ekran, rzucamy w przeciwnika.

Wrażenia z gry są wzmacnianie przez wibracje, które odczuwamy podczas kolizji i ostrzału wroga.


Liczba pobrań: 667
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Southend Interactive
Rozmiar:12.55 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 667
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Southend Interactive
Rozmiar:12.55 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca