YASA VOB to MPEG Converter 3.2

Program łączy w sobie funkcje rippera płyt DVD, konwertera plików VOB oraz narzędzia do tworzenia kopii bezpieczeństwa płyt DVD. Jego podstawowym zadaniem jest przekształcanie plików z płyt DVD na format MPEG-1, MPEG-2 lub AVI. Dodatkowo można przekonwertować film do formatu VCD, SVCD oraz popularnego DivX.

Praca z programem jest bardzo intuicyjna i prosta. Kreator krok po kroku przeprowadzi nas przez całą operację. Na każdym etapie pracy z programem wyświetlane jest wyłącznie to, co jest potrzebne, dzięki czemu użytkownik nie jest przytłoczony opcjami konfiguracyjnymi. Do niewątpliwych zalet aplikacji należy duża liczba ustawień - rozdzielczość filmu, typ kodeka, jakość filmu, oraz ustalanie ile ma zajmować maksymalnie plik wynikowy.

Po dokładnym ustawieniu wszystkich opcji można przejść do ekranu konwersji. Tutaj również na pochwałę zasługuje możliwość ręcznego przycięcia filmu (np. napisów końcowych) lub pominięcia niektórych scen (rozdziałów).

Nowe wydanie konwertera plików wideo zawiera poprawiony engine - zoptymalizowano go pod względem jakości i prędkości) oraz niewielkie zmiany.

Wersja demonstracyjna pozwala na zrzucenie na dysk jedynie 1/3 części płyty DVD.


Liczba pobrań: 1805
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:YasaSoft
Rozmiar:1.58 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1805
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:YasaSoft
Rozmiar:1.58 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca