Yesterday German Demo

Yesterday to gra przygodowa przeznaczona dla dorosłych graczy. Jej akcja osadzona jest w Nowym Jorku, a sterowanym przez nas bohaterem John Yesterday. Cierpi on na amnezję, zaś celem gry jest odnalezienie jego tożsamości. Czy mają z tym coś wspólnego morderstwa bezdomnych, jakie mają miejsce w metropolii? Gameplay to klasyczny point and click, nie brak tu łamigłówek, rozmów oraz licznych interakcji z otoczeniem. Miłośnicy gatunku będą z pewnością zachwyceni tą pozycja, która dostaje w recenzjach dość wysokie noty.

Yesterday w wersji demo pokazuje tylko początek zabawy. Twórcą tego tytułu jest doskonale znane graczom Pendulo Studios.


Liczba pobrań: 1272
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Pendulo Studios
Rozmiar:1099.85 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca
if (IDG.hasOwnProperty('global') && IDG.global.hasOwnProperty('async')) { IDG.global.async.push(['ready', function () { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }]); } else { jQuery(window).on('ready', function() { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }); }