Zadania z Matematyki 2.0

Zadania z Matematyki to program, który wspomaga nauczanie matematyki w zakresie dodawania i mnożenia poprzez generowanie papierowych arkuszy z zadaniami do rozwiązywania. Szczególnie polecamy uczniom klas 1-6 szkoły podstawowej oraz każdemu, chcącemu utrwalać swoje umiejętności w podstawowych operacjach arytmetycznych. Aplikacja wspomaga nauczanie dodawania i odejmowania w zakresie liczb: 20,30,40, 50,100; mnożenia i dzielenia w zakresie liczb: 20,30, 40, 50, 100 (tabliczka mnożenia).

Zadania z Matematyki to również generowanie zadań arytmetycznych: dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia; generowanie zadań z dwoma lub trzema argumentami; zadań z nawiasami; zadań z jednym brakującym argumentem /zadania z jedną niewiadomą/. Możliwe jest również generowane zadań postaci pliku PDF. Oczywiście mamy tu arkusz odpowiedzi.

Zalety programu: aby, ćwiczyć nie potrzeba dostępu do komputera; za jednym razem można utworzyć aż 180 zadań; za każdym razem program generuje inny zestaw zadań; wystarczą dwa zestawy dziennie, aby po kliku tygodniach zauważyć efekty pracy z programem. Wszystko to dostępne jest za darmo.


Liczba pobrań: 4927
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:PL-Soft
Rozmiar:1.23 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 4927
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:PL-Soft
Rozmiar:1.23 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca