Zakład przetwarzania zużytego sprzętu 2013 1.1.21.305

Zakład przetwarzania zużytego sprzętu 2013 jest kompleksowym systemem obsługi firm zajmujących się zbiórką oraz przetwarzaniem odpadów i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Program jest zgodny z najnowszymi przepisami prawa dotyczącego gospodarowania odpadami i zużytym sprzętem. System jest całkowicie zautomatyzowany i praktycznie nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy na temat działania przepisów obowiązujących w zakładzie przetwarzania sprzętu. Wszystkie dokumenty ewidencji odpadów oraz sprawozdania tworzone są automatycznie bez konieczności ingerencji ze strony użytkownika.

Zakład przetwarzania zużytego sprzętu 2013 posiada także możliwość drukowania rocznych zestawień danych dla Urzędu Marszałkowskiego (roczne sprawozdanie o odpadach) oraz półrocznych do GIOŚ (dla zbierających oraz zakładów przetwarzania zużytego sprzętu). System jest przeznaczony zarówno dla małych przedsiębiorstw jak i dużych firm. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom możliwe jest dostosowanie aplikacji do indywidualnych potrzeb klienta oraz integracja z obecnie używanym systemem finansowo-księgowym lub magazynowym. W chwili obecnej można eksportować dane do rejestru zakupu i sprzedaży VAT Comarch Optima. Program umożliwia jednoczesną pracę wielu użytkowników, co pozwala na sprawną i szybką obsługę kontrahentów

UWAGA

Wersja demonstracyjna umożliwia zapoznanie się z pełną funkcjonalnością naszego systemu. Nie posiada ona żadnych ograniczeń czasowych, a jedynie:

- brak możliwości wyświetlania podglądów wydruków

- na każdym wydruku znajduje się znak WERSJA DEMONSTRACYJNA

Przed zakupem użytkownik może określić jakie moduły programu chce zakupić. Wersja demo zawiera wszystkie możliwe moduły.

W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne.

UAGA

Dla Windows 8 istnieje osobna wersja


Liczba pobrań: 80
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:darsoft.pl
Rozmiar:176.68 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca