007 Legends - Bond świętuje Abrahama

Minęło już 50 lat odkąd James Bond pojawił się na ekranach kin w swoim pierwszym filmie "Dr. No". Od 1962 r., agent Jej Królewskiej Mości regularnie zapewnia rozrywkę (raz lepszą, raz gorszą) wielbicielom kina szpiegowskiego, zdobywając przy tym przychylność widzów nowych pokoleń.

Logo

Postać 007 z licencją na zabijanie, której początki mogliśmy śledzić na papierze, a później na taśmie filmowej, znalazła również swoje zastosowanie w kodzie binarnym, przez co gracze również mogą spodziewać się prezentu od Activision w nadchodzącą rocznicę.

A jest to prezent w postaci nowej produkcji studia Eurocom (twórców remake’u Goldeneye 007) zatytułowanej 007 Legends. Scenariusz gry połączy najbardziej znane i emocjonujące chwile z dotychczasowej kariery Bonda, dzięki czemu weźmiemy udział w misjach bazujących na sześciu znanych filmach - jednym z nich jest "Skyfall" z Danielem Craigem, który zawita w kinach pod koniec tego roku.

Do 007 Legends powrócą Mi6 Ops Missions, a także czteroosobowy tryb kooperacyjny dla lokalnej sieci i multiplayer, w którym postrzelamy się ze znajomymi online. 007 Legends pojawi się na jesieni w wersji na Xboxa 360 i PlayStation 3.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: