007 znów w akcji

James Bond, już wkrótce na ekranach naszych monitorów w grze The World Is Not Enough.

Electronic Arts opublikował szczegółowe informacje dotyczące nowej produkcji - The World Is Not Enough. Produkt oparty jest na fabule najnowszej części filmowej serii traktującej o przygodach Jamesa Bonda.

Gra, z gatunku action-adventure, zrealizowana w konwencji klasycznego FPP, pozwala wcielić się w rolę agenta 007, którego brytyjski wywiad oddelegowuje do zbadania tajemniczej afery dotyczącej bliskowschodnich złóż ropy naftowej. Cała intryga jest niezwykle skomplikowana, a jej rozwikłanie wymagać będzie pomyślnego ukończenia dziesięciu misji rozgrywających się w najróżniejszych zakątkach świata. W grze znajdziemy aż 20 zróżnicowanych typów broni oraz cały arsenał gadżetów pochodzących z laboratorium legendarnego "Q".

Na szczególną uwagę zasługuje oprawa wizualna, ponieważ za jej tworzenie odpowiedzialny jest potężny engine z Quake III Arena. Dzięki temu zobaczymy w grze niezwykle realistyczne krajobrazy, szczegółowo dopracowane obiekty przestrzenne oraz najlepszej jakości efekty specjalne (m.in. mgła i dynamiczne, wielobarwne oświetlenie). "Silnik" generować będzie również trójwymiarowe scenki przerywnikowe.

The World Is Not Enough ma ukazać się w handlu najprawdopodobniej w ostatnich miesiącach 2000 roku. Planowane jest wydanie wersji na platformy PC, PlayStation i PlayStation 2.


Zobacz również