10 GB od T-Mobile dla klientów biznesowych

Prowadzenie firmy w obecnej sytuacji jest nieco utrudnione. Niezbędny okazuje się internet, który pozwala nie tylko na organizację pracy, ale również stały kontakt z pracownikami czy partnerami biznesowymi. Sieć komórkowa T-Mobile postanawia wesprzeć przedsiębiorców, udostępniając bezpłatny pakiet 10 GB.

W tym nietypowym i trudnym dla wszystkim czasie T-Mobile proponuje kolejną promocyjną ofertę. Tym razem wychodzi naprzeciw potrzebom osób prowadzących firmę. Klienci biznesowi T-Mobile mogą skorzystać z darmowego transferu danych, który ma usprawnić realizację planów i ułatwić kontakt z pracownikami. Pakiet 10 GB jest dostępny dla użytkowników T-Mobile, którzy korzystają z taryf: Magenta Biznes Internet S oraz DATA JUMP i JUMP proFirma z limitowaną transmisją danych.

10 GB od T-Mobile dla klientów biznesowych

Jak aktywować 10 GB?

Aktywacja pakietu różni się w zależności od wybranej taryfy. W przypadku Magenta Biznes Internet S oraz DATA JUMP oferta zostanie uruchomiona automatycznie – klienci otrzymają SMS-a z informacją o rozpoczęciu procesu udostępniania dodatkowego transferu danych. Użytkownicy korzystający z taryfy JUMP proFirma, mogą aktywować usługę za pomocą aplikacji Mój T-Mobile. Należy wybrać zakładkę „Usługi” i uruchomić pakiet – od tego momentu można korzystać z dodatkowego internetu. Ofertę można będzie uruchomić do 30.04.2020 r. Aktywowane pakiety we wszystkich opcjach taryfowych będą obowiązywały w bieżącym oraz kolejnym okresie rozliczeniowym – w każdym z nich zostanie przyznane dodatkowe 10 GB dla klientów biznesowych T-Mobile.

Zobacz również:

  • Oddaj stary smartfon i zdobądź nowy w T-Mobile

Oficjalną informację znajdziecie na stronie: https://firma.t-mobile.pl

Aby zwiększyć wydajność internetu warto zapoznać się z artykułem - 10 prostych sposobów na zwiększenie wydajności routera

Do pracy w domu niezbędne mogą okazać się odpowiednie słuchawki – TUTAJ możecie sprawdzić kilka ciekawych propozycji.