10 lat Elder Scrolls - pełna wersja do pobrania

W ramach obchodów dziesiątej rocznicy wydania pierwszego tytułu z serii Elder Scrolls firma Bethesda Softwork udostępniła pełną wersję gry The Elder Scrolls: Arena do pobrania za darmo.

Obchody rocznicowe będą trwać przez cały miesiąc, a pierwszym ich elementem jest udostępnienie oryginalnej gry The Elder Scrolls: Arena za darmo do pobrania. Ponieważ gra stworzona została pod system DOS, aby można było się nią cieszyć należy zainstalować stosowny emulator (dołączony do pliku z grą).

Pozostała część obchodów obejmuje wielki konkurs, w którym do wygrania będą arty z gry, karty graficzne i produkty audio. Sponsorami nagród sa firmy Hip Gear, Logitech, Creative Labs, ATI oraz nVidia. Konkurs potrwa do 30 kwietnia, a lista zwycięzców zostanie ogłoszona tydzień później. Konkurs przeznaczony jest jednak wyłącznie dla mieszkańców USA. Więcej informacji: http://www.elderscrolls.com/tenth_anniv/tenth_anniv-contest.htm

W Europie obchody dziesięciolecia serii gry możemy obchodzić grając w The Elder Scrolls: Arena – do pobrania z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1816&sys=gry


Zobacz również