10 najlepszych filmów na YouTube

YouTube jest jak Internet - to wielki śmietnik, w którym można znaleźć wszystko: filmy z kotami wpadającymi do muszli klozetowej, walkę dwóch nastolatków udających mistrzów świata w karate, montaże czterdziestoletnich facetów z brzuchami jeżdżących nowymi fordami w śniegu, oryginalne, futurystyczne animacje. Specjalnie dla was postanowiliśmy zebrać 10 filmów, które wyjątkowo przypadły nam do gustu. Niektóre są śmieszne, inne wzruszające, jeszcze inne straszne, ale na pewno nie da się przejść obok nich obojętnie.

Artykuł nie powstałby, gdyby nie Steve Jobs. Dzięki temu panu poczuliśmy radość, zadowolenie, śmialiśmy się pełną piersią. Jego niepospolite poczucie humoru oraz doskonały zmysł marketingowy poruszył zresztą także Steve'a Wozniaka, współtwórcę Apple, który otwarcie przyklasnął pomysłowi błyskawicznego obniżenia ceny - a także tysiącom osób na całym świecie. Ktoś uznał nawet, że powinien stworzyć plakat oddający pełnię uczuć, jaką Jobs przekazał wielu nabywcom iPhone'a i miłośnikom nadgryzionego jabłuszka. Oto on:

Steve Jobs w geście ukazującym radość i oddanie. Podpis brzmi: Pierwsi nabywcy iPhone - dzięki za wasze wsparcie! (źródło: Flickr)

Steve Jobs w geście ukazującym radość i oddanie. Podpis brzmi: Pierwsi nabywcy iPhone - dzięki za wasze wsparcie! (źródło: Flickr)

Poczuliśmy, że mamy ochotę podtrzymywać dobre samopoczucie jak najdłużej i stąd nasz wybór filmów.

1. Klasyka: "Gdzie są flagi?!"

Już wkrótce wybory. Film nakręcono dawno, ale wydaje nam się, że poglądy tego pana się nie zmieniły. Od doskonale wie, na kogo będzie głosował. On będzie głosował na Hitl... "Gertycha", bo on kocha nasz kraj, Polskę.


Zobacz również