10 tysięcy zegarków Honor MagicWatch 2 wyprzedanych zaledwie w minutę

Huawei chwali się wynikami przedsprzedaży nowego zegarka Honor MagicWatch 2.

Huawei pochwalił się, że zegarek submarki Honor osiągnął rewelacyjne wyniki sprzedażowe podczas debiutu rynkowego. Na MagicWatch 2 w przeciągu zaledwie jednej minuty zdecydowało się aż dziesięć tysięcy klientów. Tym samym przedsprzedaż została zamknięta niemalże od razu po jej uruchomieniu. Wszyscy internauci, którym nie udało się zamówić własnego egzemplarza zegarka Honor MagicWatch 2 będą mogli spróbować ponownie już 7 stycznia.

10 tysięcy zegarków Honor MagicWatch 2 wyprzedanych zaledwie w minutę

Źródło: gizmochina.com

W pierwszych dwóch partiach przedsprzedaży Honor wyprzedał cały nakład zegarków w moment. MagicWatch 2 wyposażony został w ekran AMOLED o przekątnej 1,39 cala i okrągłej konstrukcji. Nie zabrakło układu Kirin A1, który w połączeniu ze sporą baterią i rewelacyjnie zoptymalizowanym oprogramowaniem zapewni żywotność baterii wynoszącą nawet 14 dni. Nie zabrakło także wodoodporności do 50 m. Zegarek podobnie, jak testowany przez nas Huawei Watch GT 2 posiada wbudowaną pamięć masową, która pozwala na przechowanie około 500 piosenek, ale nadal brakuje integracji z popularnymi serwisami streamingowymi, która dostępna jest w konkurencyjnych smartwatchach.

Co ciekawe na pokładzie Honor'a MagicWatch 2 znalazło się miejsce dla modułu NFC, ale wykorzystywany jest on jedynie do przesyłania tapet z telefonu. Zegarkiem nie można zapłacić w sklepach z wykorzystaniem Google Pay.

Źródło: rprna.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących