100 darmowych zaproszeń na targi Film Video Foto dla czytelników pcworld.pl

Największe w Polsce Targi Sprzętu Fotograficznego i Video - Flim Video Foto - odbędą się w dniach w dniach 25 - 27.03 w Łodzi. Na miejscu będzie można obejrzeć i osobiście przetestować setki prezentowanych przez wystawców nowości. Dla naszych Czytelników mamy darmowe zaproszenia na imprezę!

Tegoroczna edycja targów Film Video Foto będzie już 13. imprezą z tego cyklu organizowaną w Łodzi. Wśród firm, które zaprezentują tam swoje produkty są między innymi Canon, SONY, Panasonic oraz FO-TON. Podobnie jak w ubiegłym roku redakcja PC Worlda objęła patronat medialny nad Targami. Mamy też przyjemność ponownie zaprosić naszych Czytelników do odwiedzenia imprezy - dysponujemy setką bezpłatnych zaproszeń uprawniającymi do wstępu na Targi w dowolnym dniu.

Aby otrzymać jedno z darmowych zaproszeń wystarczy odwiedzić stronę pcworld.pl/targi_foto2010 i zarejestrować się korzystając z prostego formularza. Warto dodać, że zaproszenia, które otrzymacie uprawniają Was do wstępu na Targi także w pierwszym dniu, przeznaczonym głównie dla profesjonalistów z branży. Na stronie znajdują się też szersze informacje na temat samych Targów i atrakcji, które czekają na wszystkich odwiedzających. Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się oraz udziału w Targach Flim Video Foto 2010.

Strona z formularzem rejestracji : pcworld.pl/targi_foto2010