100 filmów za darmo w Smart TV - w prezencie od Samsunga

Samsung we współpracy z Ipla postanowił zrobić nam prezent i zaoferował wszystkim użytkownikom swoich telewizorów - obecnym i przyszłym zestaw 100 filmów za darmo. Trzeba tylko mieć telewizor Samsung Smart TV.

100 filmów za darmo na Smart TV

100 filmów za darmo? Tak, ale tylko jeżeli zakupimy (lub już posiadamy) telewizor Samsung Smart TV z serii D, to musimy go kupić do końca roku 2011. A jeżeli takiego Smart TV Samsunga już mamy, to wtedy wystarczy włączyć IplaFilm i wpisać specjalny kod aktywacyjny, który pojawi się automatycznie po uruchomieniu widżetu Ipla.

Filmy dobre, ale brakuje nowości

W darmowej ofercie Samsunga są znane, dobre filmy, ale już raczej większość z nas je oglądała. Znajdziemy tu m.in. filmy rozrywkowe (np. obie części Grindhouse oraz Sprzedawcy 2), dokumenty (np. Fahrenheit 9/11 oraz Super Size Me), filmy europejskie (np. Edukatorzy oraz Cząstki elementarne), oraz wybitne kino oskarowe (np. Tańczący z wilkami - najwybitniejszy według mnie film z tej listy). Jest też kilka części popularnej serii horrorów Piła. Nie należy się tu więc spodziewać filmowych nowości.

100 filmów w 30 dni - prawdziwy maraton filmowy

Niestety te 100 filmów mało kto obejrzy wszystkie, gdyż możemy je oglądać za darmo tylko przez 30 dni od aktywacji. 100 filmów w miesiąc? Z pewnością niewielu się to uda.

Samsung pamięta o swoich klientach

Dobrze, że Samsung udostępnił te 100 filmów nie tylko nowym klientom Smart TV, ale także tym, którzy już telewizor Smart TV wcześniej kupili. To dobrze świadczy o koreańskim producencie - nie zapomina o swoich obecnych klientach. Przypomnijmy też, że Samsung niedawno wprowadził Explore 3D na Samsung Smart TV - aplikację z filmami 3D za darmo.

Źródło: Samsung