100 najlepszych produktów 2005 r.

Fotografia cyfrowa

Casio Exilim EX-Z750 - kompaktowy aparat fotograficzny, wyposażony w matrycę o rozdzielczości 7.2-megapiksela. Jego zalety to wyraźne fotografie, spory (2,5") wyświetlacz, długi czas pracy baterii i wygodne menu.

100 najlepszych produktów 2005 r.

ACD Systems ACDSee 7

ACD Systems ACDSee 7 - oprogramowanie do zarządzania zdjęciami. Szybki, wydajny i wszechstronny 'kombajn', który umożliwi Wam nie tylko katalogowanie fotografii, ale również ich zaawansowaną edycję.

Nikon Coolpix 7900 - cyfrówka dla każdego. Prosta w obsłudze - nawet zupełni amatorzy zrobią nią znakomite zdjęcia.

Drukowanie

Brother HL-5140 - monochromatyczna drukarka laserowa, której głównymi zaletami są doskonałej jakości wydruki, wyjątkowo szybka praca i niska cena (ok. 200 USD).

Canon Pixma IP4000R - atramentowa drukarka fotograficzna. Szybka, dokładna i wyposażona w obsługę bezprzewodowej sieci. Czego chcieć więcej?

Epson PictureMate - nie dość, że doskonale drukuje, to jeszcze można ją wygodnie przenosić (np. zabrać ze sobą na wakacje). Wyposażono ją m.in. w czytnik kart pamięci flash.

Elektronika użytkowa/Rozrywka

Apple iPod Photo - pojemny odtwarzacz MP3, który dodatkowo potrafi wyświetlać zdjęcia (bo wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz). Dostępny w wersjach z dyskiem o pojemności 30 i 60 GB.

Apple iTunes Music Store - serwis muzyczny Apple'a. Prosta obsługa, gigantyczny zbiór nagrań, unikalne piosenki (dostępne tylko dla subskrybentów iTunes) - to jego podstawowe zalety.

iRiver IFP-895 - odtwarzacz audio wyposażony w pamięć flash, tuner radiowy oraz dyktafon. W tej cenie - ok. 150 USD - trudno znaleźć coś lepszego.

Microsoft Windows Media Player 10 - 10-ta wersja odtwarzacza Microsoftu ma wygodny interfejs, szerokie możliwości i obsługuje system DRM - powoli stający się standardem w internetowych sklepach muzycznych.

100 najlepszych produktów 2005 r.

Sony PlayStation Portable

Sony PlayStation Portable - innowacyjna konsola do gier, która potrafi też odtwarzać muzykę i zdjęcia. Użytkownicy docenią z pewnością mały, ale doskonały wyświetlacz, świetny dźwięk i grafikę oraz szeroki wybór gier i filmów na tę platformę.

Half-Life 2 - jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich miesięcy. Doskonale łączy elementy horroru, sci-fi oraz przygodówki - a wszystko to w olśniewającej oprawie graficznej.

Pełne zestawienie 100 najlepszych produktów 2005 r. (wraz ze szczegółowymi opisami) znaleźć można na stronie magazynu PC World.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: