12 godzin z Rio 800 Extreme

Rio, oddział SONICblue, wydała Rio 800 Extreme, limitowaną edycję przenośnego odtwarzacza plików MP3, zapewniającego miejsce na zgromadzenie około 12 godzin muzyki zapisanej w cyfrowych formatach.

Rio 800 Extreme należy do rodziny przenośnych odtwarzaczy MP3 i jest oferowany w limitowanej edycji przez producenta. Urządzenie kosztuje 599 USD i jest wyposażone w 384MB pamięci, odtwarza pliki MP3 i WMA oraz jest przystosowane do obsługi wszelkich przyszłych formatów muzycznych.

Oprócz tego Rio 800 Extreme umożliwia nagrywanie głosu, zaopatrzony jest w 'ładowalne' baterie, pilota zdalnego sterowania, adapter AC i odpowiednie oprogramowanie. Odtwarzacz waży niecałe 80 gramów, a wbudowane baterie pozwalają na ponad 10 godzin nieprzerwane go odtwarzania muzyki. Rio 800 Extreme wyposażony jest w łącza USB, a do współpracy wymaga PowerMaca z Mac OS 8.6 lub wyższym, 32MB pamięci RAM, napęd CD-ROM (do kodowania z płyt audio), 35 MB wolnej przestrzeni na dysku oraz połączenia z Internetem do pobierania plików z Sieci. Urządzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem Apple iTunes.

www.rio.com


Zobacz również