12 grudnia Samsung zaprezentuje oficjalnie nowe modele Galaxy A

Wietnamski oddział Samsunga ogłosił, że 12 grudnia zostaną zaprezentowane nowe modele smartfonów z serii Galaxy A. Na rynek trafią w 2020 roku.

Jak dotąd Samsung był - i jest - bardzo skąpy w zdradzaniu szczegółów dotyczących nowej linii smartfonów. Jednak wszystko stanie się jasne 12 grudnia, kiedy to zostaną oficjalnie zaprezentowane nowe modele Galaxy A. Niestety - nie wiemy dokładnie, jakie będą to modele, ale spodziewamy się zobaczyć Galaxy A51 oraz Galaxy A71. Według ostatnich przecieków, oba urządzenia mają na przedzie otwory na obiektyw aparatu przedniego, a na plecach - bumper w kształcie litery L, na którym znajdują cztery obiektywy. Wydarzenie reklamuje zamieszczony poniżej filmik.

Do 12 grudnia spodziewamy się zobaczyć jeszcze inne zajawki, które - być może - zdradzą nam coś na temat specyfikacji nowych smartfonów. Póki co nasze informacje na ich temat pochodzą z różnych przecieków, np. Samsung Galaxy A51 z Androidem 10 został przyłapany w bazie Geekbench, a w sieci w sieci pojawiły się pierwsze wizualizacje Galaxy A71.

Zobacz również: