13mm MP-trójek

Firma iRiver wprowadziła na rynek nowy odtwarzacz MP3 na płyty CD. Model SlimX iMP-550 charakteryzuje się obudową o bardzo małej grubości – jedynie 13 mm.

SlimX IMP-550 odtwarza płyty z muzyką zapisaną w formatach: MP3, WMA i ASF, obsługuje czywiście również standard Audio CD. Gdy znudzą cię własne kolekcje muzyczne, na pewno docenisz wbudowany odbiornik radia FM.

Odtwarzacz obsługuje się pilotem zawieszonym na kablu. Na pilocie umieszczono też wyświetlacz, którego nie znajdziesz na obudowie iMP-550. Pokazuje informacje odczytane z tagów ID3 oraz z CDText. Ciekawe, że w modelu tym oprócz wyjścia liniowego wbudowano optyczne wyjście, dzięki czemu można go podłączyć do niektórych wież bez obawy o jakość dźwięku. Poziom wysokich i niskich tonów możesz regulować korektorem dźwięku lub skorzystać z predefiniowanych ustawień.

SlimX IMP-550 działa na akumulatorach NiMH około 55 godzin. Gdy się wyczerpią, a w pobliżu nie ma gniazdka, odtwarzacz możesz przy użyciu specjalnej przystawki zasilać bateriami typu AA.

Według danych podawanych przez producenta, bufor antywstrząsowy pomieści 900 sekund muzyki MP3 oraz 320 sekund piosenki odtwarzanej z płyty CD.

W pudełku z iRiver SlimX iMP-550 oprócz bardzo dobrej jakości słuchawek znajdziesz przejściówki do nietypowych wtyków mini jack oraz futerał. Producent 12-miesięczną gwarancję.

Więcej informacji: http://www.iriver.pl