15 programów dla Windows, które musisz mieć

Prezentujemy zestaw piętnastu programów (w miarę możliwości bezpłatnych) niedostępnych w produkcie Microsoftu, bądź takich, które według nas z powodu kiepskiej funkcjonalności należy zastąpić.

Każdy system od razu po zainstalowaniu umożliwia wykonywanie wielu różnych zadań. Wszechstronność to jedna z ważniejszych cech. Wbudowanie w system wszystkich potrzebnych programów zwiększyłoby jego rozmiar do niebotycznych granic. Dobraliśmy zestaw piętnastu programów (w miarę możliwości bezpłatnych) niedostępnych w produkcie Microsoftu, bądź takich, które według nas z powodu kiepskiej funkcjonalności należy zastąpić. Podzieliliśmy je na pięć grup. Znalazły się wśród nich aplikacje multimedialne, programy narzędziowe i użytkowe, do obsługi danych oraz zapewniające bezpieczeństwo.

Galeria: 15 programów dla Windows, które musisz mieć.

Zobacz również:

  • Najlepszy antywirus na Androida - ranking antywirusów na system Android 2021
  • Lidl: tanie narzędzia warsztatowe - aktualna oferta [24.09.21]
ALLPlayer 4.4.6

cena: bezpłatny

Info: www.allplayer.org

Polski odtwarzacz multimedialny. Obsługuje między innymi takie formaty, jak DivX, XviD, MP3, AVI, FLV, MP4, MPEG, MKV, WMV, 3GP czy QuickTime. Rozpoznaje dla przykładu takie napisy, jak ASS, SSA, SubRip, Micro DVD bądź SRT. Automatycznie pobiera teksty z serwisów Napiprojekt.pl oraz Opensubtitles.org Umożliwia ich odczytywanie za pomocą syntezatora Ivona. Oferuje funkcje regulacji dźwięku i różne efekty.

Więcej programów w galerii 15 programów dla Windows, które musisz mieć.