18 nagród dla Philipsa na targach CES

Aż 18. urządzeń z logo Philips otrzymało nagrody "Innowacja 2007", a jeden z nich nagrodę "Najlepsza Innowacja 2007", przyznawane przez Consumer Elektronics Assosiation (CEA). Międzynarodowy program przyznawania nagród poprzedza coroczne targi elektroniki użytkowej CES, które odbywają się w styczniu w Las Vegas.

W tym roku Philips otrzymał nagrody w kategoriach, takich jak: akcesoria audio, akcesoria gier elektronicznych, kino domowe, telefony bezprzewodowe VOIP i DECT, wyświetlacze wideo i wiele innych. Wiodące nagrodzone produkty to:

ID9371B: Nagroda "Najlepsza Innowacja 2007", bezprzewodowy telefon DECT z automatyczną sekretarką łączący bogactwo funkcji z pięknym wyglądem. Telefon wyposażono w czytelny wyświetlacz LCD z białym podświetleniem i system ClearVoiceHD poprawiający jakość dźwięku. Aparat ma także wygodną automatyczną sekretarkę z możliwością nagrywania do 15 minut wiadomości. Telefon wyposażono także w czytnik kart SIM ułatwiający kopiowanie numerów z telefonów komórkowych bezpośrednio do pamięci telefonu stacjonarnego.

18 nagród dla Philipsa na targach CES

Telefon Philips ID9371B

42PFL9832D: 42-calowy płaski telewizor LCD FlatTV łączący technologie Ambilight Full Surround, Pixel Plus 4HD oraz ClearLCD. Jego ekran ma bardzo krótki czas reakcji wynoszący 4 ms, gwarantujący brak efektu smużenia. Rozdzielczość 1080p.

HTS8100: Jednoczęściowy system kina domowego z technologią Sonowave. Zestaw łatwy w obsłudze, a jednocześnie zaawansowany technicznie. Centralnym elementem systemu jest moduł, w którym zintegrowano tuner, głośniki oraz odtwarzacz DVD z połączeniami HDMI umożliwiającymi konwersję sygnału wideo do rozdzielczości 1080p. Centralna część konsoli ma szklany front z odsuwaną klapką do wkładania płyt. Jedynym oddzielnym elementem kina domowego jest subwoofer. W Polsce urządzenie będzie dostępne w kwietniu 2007.

18 nagród dla Philipsa na targach CES

Zestaw kinowy Philips HTS8100

TSU9600: Uniwersalny pilot zdalnego sterowania Pronto TSU9600 jest zaawansowanym urządzeniem łączącym bogactwo funkcji z niepowtarzalnym wyglądem. Prosty w obsłudze ekran dotykowy VGA pilota TSU9600 ma dużą powierzchnię i jest bardzo czytelny. Urządzenie powinno trafić do Polski w styczniu 2007r.

18 nagród dla Philipsa na targach CES

Programowalny pilot Philips TSU9600

VOIP3211G: Korzystając z telefonu VOIP3211G użytkownicy mogą rozmawiać za pomocą Skype tak prosto, jak podczas zwykłych połączeń. Używając tej samej słuchawki mają możliwość rozmawiania w sieci operatora telefonii stacjonarnej lub za pośrednictwem komunikatora internetowego. Kolejnym ułatwieniem dla użytkowników jest możliwość rozmawiania w ramach Skype bez używania komputera PC, a lista kontaktów wyświetlana jest na wyświetlaczu telefonu tak jak na monitorze komputera. Telefon VOIP jest już w sprzedaży na rynku polskim.

AmBX Premium Starter Kit: inteligentne urządzenie, które zdaniem Philipsa ma znacznie uatrakcyjnić gry komputerowe. Urządzenie to dostarcza użytkownikom niepowtarzalne doznania wprowadzając do gier efekty świetlne, dźwiękowe, wibracje, a nawet wrażenia zapachowe. W chwili obecnej urządzenie nie jest planowane do sprzedaży w Polsce.

18 nagród dla Philipsa na targach CES

Philips AmBX Premium Starter Kit - nowość dla graczy