2 dni do Poznań Game Arena! Będzie Call of Duty 3!

Poznań Game Arena już pojutrze! Tymczasem mamy dla was kolejną, niesamowitą informację. Firma Licomp Empik Multimedia przygotowała dla graczy pierwsze w Polsce turnieje Armed Assault i The Mark. Co więcej, z dumą ogłosiła, że na jej stoisku pojawi się Call of Duty 3 (wersja na Xboksa 360)!

2 dni do Poznań Game Arena! Będzie Call of Duty 3!
Im bliżej targów, tym ciekawszych rzeczy dowiadują się gracze. Wiemy już, że czeka na nas moc atrakcji: możliwości gry na Wii, pokaz Gears of War, liczne turnieje i konkursy, prezentacje zespołów tanecznych... Wymieniać można by bardzo długo.

Organizatorzy wciąż nie odkryli wszystkich kart. Świadczy o tym chociażby najnowsza informacja o turniejach Armed Assault i The Mark organizowanych przez LEM.

Jeśli ktoś nie czuje w żyłach krwi wojownika i nie pali się do gry, z pewnością zainteresuje go możliwość osobistego przetestowania licznych gier. Na stoisku firmy dostępne będą m.in. Call of Duty 3 (Xbox 360), Guitar Hero II (PS2), Rayman: Szalone Kórliki (PC) oraz Evolution GT (PC).

Ekipa Gamestara z pewnością zainteresuje się każdą z pozycji. Specjalnie dla Was wyciśniemy z targów ostatnie krople informacji. Przez cały weekend będziemy zasypywać was nowościami opisującymi to, co dzieje się na targach. Zadbamy także o liczne, unikatowe materiały dodatkowe...

Więcej informacji o obu turniejach znajdziecie w wiadomości na stronie organizatorów.

O samych targach przeczytacie tutaj.