20 najlepszych darmowych gier na iPhone

Czy jest coś lepszego od świetnej gry na iPhone? Oczywiście świetna i darmowa gra na iPhone! Przebrnęliśmy przez olbrzymią kolekcję produkcji dostępnych w sklepie iTunes w poszukiwaniu najlepszych bezpłatnych tytułów i znaleźliśmy 19 całkowicie darmowych gier i jedna w wersji lite.

Tytuły z poniższej listy są całkowicie darmowe - pobranie ich nie będzie Cię kosztować nawet grosza. Ale nie daj się zwieść: tytuły dostarczą Ci rozrywki na długi czas.

Adventure Bay

Ngmoco wydało kilka gier, które są niemal dokładnymi kopiami popularnego w serwisie Facebook Farmville. Adventure Bay przenosi nas w realia rajskiej wyspy. Siej rośliny, czekaj aż urosną, zbieraj je, sprzedawaj, a zdobyte pieniądze wydawaj na nowe budynki. Nie jest to oczywiście przepełnione oryginalnością, ale zabawa w rolnika i mozolna przemiana wyspy w tropikalną osadę jest bardzo wciągająca. Wiele radości kryje się także w graniu z przyjaciółmi, więc jeśli jesteś gotów poświęcić temu tytułowi więcej czasu, to przekonaj znajomych, by pobrali aplikację razem z Tobą.

Zobacz również:

  • Apple Watch Ultra oraz iPhone 14 Pro na promocji! Amazon zaskakuje wiosennymi ofertami
  • Facebook - jak usunąć konto?

Cut the Rope: Holiday Gift

Cut the Rope firmy Chillingo jest wciągającą grą logiczną. Zamiast wydawać kolejne rozszerzenia i dodatki, Chillingo zdecydowało się na udostępnienie samodzielnej aplikacji nazwanej Holiday Gift. Produkcja ta została utrzymana w świątecznym nastroju. Wiele elementów z normalnej wersji zostało zastąpionych za pomocą znajomych dekoracji bożonarodzeniowych (skarpetki i słodycze). Wszystkie inne cechy i możliwości gry pozostały niezmienione w stosunku do normalnej i płatnej wersji. Niezależnie od tego czy ukończyłeś już pełną wersję gry, czy też nie grałeś w nią nigdy wcześniej, Holiday Gift jest z całą pewnością tytułem godnym zainteresowania.

Dizzypad

Dizzypad jest grą z łatwym do podchwycenia pomysłem i rosnącym poziomem trudności. Pod Twoją kontrolą znajduje się żaba, która musi skakać z liścia lilii wodnej na kolejny. Naszym celem jest przedostać się możliwie najdalej przed nieuniknionym wpadnięciem w odmęty sadzawki. Każdy z liści lilii wodnej stale obraca się w jednym kierunku, a gracz skacze dotykając ekranu. Będziesz musiał dobrze zgrać w czasie poszczególne kliknięcia, by bezpiecznie wylądować po każdym wykonanym skoku. Gra stanowi nie lada wyzwanie, które rośnie w miarę pokonywanej odległości. Doskonale pasuje do telefonu iPhone, a jej zręcznościowy styl sprawia, że jest doskonałym wyborem dla większości graczy.

Farmville

Od czerwca zeszłego roku, kiedy to Farmville dla iPhone było niesamowicie ubogie i nudne a do tego sprawiało wrażenie gry działającej ociężale, Zynga przeprowadziła serię uaktualnień. Teraz produkcja ta działa płynnie i otrzymała wsparcie dla urządzeń typu iPad. Konto w serwisie Facebook nadal jest wymagane. Jeśli kochasz Farmville, to ta darmowa aplikacja z pewnością powinna znaleźć się na Twoim urządzeniu wyposażonym w iOS.