200 zakończeń w Fallout 3?

Od dawna wiedzieliśmy, że Fallout 3 będzie posiadał wiele zakończeń. Okazuje się jednak, że w tej materii twórcy dosłownie przeszli samych siebie. Podobno istnieje już ponad 200 pomysłów na to, jak zakończyć rozgrywkę w grze.

Przedstawiciel Bethesdy uściśla jednak nieco te informacje. Póki co istnieje 9, może 12 planów na zakończenie gry. Twórcy jednak chcą, aby sceny końcowe były jak najbardziej związane z tym, co gracz robił przez całą rozgrywkę.

200 zakończeń w Fallout 3?

W tej sytuacji 12 zakończeń to stanowczo za mało. Autorzy gry pracują więc nad kolejnymi. Efektem tych starań jest już ponad 200 pomysłów na zakończenie gry. Nie znaczy to oczywiście, że wszystkie z nich trafią do wersji finalnej tytułu. Wybrane zostaną jedyne najlepsze.

Jednak jak wiadomo gracz będzie miał wpływ nie tylko na zakończenie gry. Podczas całej wędrówki, niemal każde zachowanie determinować będzie, następne wydarzenia w grze. Od tego jaką mamy reputacje zależeć będzie niemal wszystko.

Trzeba przyznać, że gra zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Na końcowe efekty przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. Ciekawe jak programiści z Bethesdy poradzą sobie z bardzo trudnym zadaniem stworzeniem trzeciej części Fallouta.