2010 r.: milion komputerów All-in-One od MSI

Tajwańska firma MSI stawia na komputery typu All-in-One. W obecnym roku planuje ponad trzykrotnie zwiększyć ich sprzedaż osiągając poziom miliona sztuk.

Testy PC Worlda - komputery All-in-One

2010 r.: milion komputerów All-in-One od MSI

Komputer All-in-One firmy MSI

Komputery typu All-in-One różnią się budową od zwykłego "peceta". W ich przypadku bowiem mwszystkie podzespoły zostały "upchane" w jednej obudowie z wyświetlaczem.

Zobacz również:

  • Tylko dzisiaj monitor MSI w genialnej cenie! Mamy kod rabatowy
  • iMac 24 (Apple M1) vs iMac 27 (Intel) - który model wybrać?
  • Polecane zestawy komputerowe - Wrzesień 2021 [Aktualizacja cen 16.09.2021]

Firma MSI ma nadzieję na znacznie lepszy wynik finansowy niż w roku ubiegłym. Chce to osiągnąć między innymi dzięki większej sprzedaży komputerów All-in-One. Tajwański producent oczekuje, że w roku obecnym dostarczy na rynek około miliona takich urządzeń (w 2009 roku było ich 300000).

Jeżeli plany MSI się powiodą, firma ta stanie się piątym największym na świecie producentem tego typu sprzętu wyprzedzając Acera i plasując się za Apple, HP, Sony i firmą NEC.

Warto dodać, że według analityków w 2010 roku będziemy światkami dynamicznego wzrostu sprzedaży All-in-One. Swoich nabywców w tym okresie może znaleźć nawet 15 milionów takich komputerów, czyli o 9 milionów więcej niż rok wcześniej.