21 dobrych gier za darmo dla użytkowników Amazon Prime

Z okazji Amazon Prime Day, Amazon zrobił niespodziankę miłośnikom gier - przygotował dla nich za darmo 21 naprawdę dobrych pozycji. Do 18 lipca codziennie udostępniany jest jeden tytuł. Jak skorzystać z tej okazji?

Z tych wszystkich produkcji może korzystać każdy członek Twitch Prime, a zostaje się nim automatycznie poprzez wykupienie konta Amazon Prime. Dlaczego odbywa się to akurat za pośrednictwem Twitch? Warto przypomnieć, że w 2014 roku ta niezwykle popularna platforma dla graczy została wykupiona przez Amazon za kwotę 970 milionów dolarów. Udostępnianie gier dla członków Twitch Prime odbywa się na zasadzie jednego tytułu dziennie, a o czym trzeba pamiętać - w przypadku niektórych pozycji darmowa oferta ma bardzo ograniczony czas. Większość jednak dostępna jest przez co najmniej 5-6 dni. Oto pełna lista propozycji wraz z czasem ich trwania - każdy z wymienionych tytułów pokazywany jest na stronie Twitch Prime w momencie, gdy można go już pobierać:

2 - 4 lipca: Pillars of Eternity: Definitive Edition

3 lipca - 2 sierpnia: Metal Slug 3

3 lipca - 2 sierpnia: The Last Blade

3 lipca - 2 sierpnia:Twinkle Star Sprites

3 - 4 lipca: QUBE2

4 - 11 lipca: Battle Chef Brigade

5 - 12 lipca: Manual Samuel

6 - 13 lipca: GoNNER

7 - 14 lipca: Next Up Hero

8 - 14 lipca: Uurnong Uurnlimited

9 - 15 lipca: Hue

10 - 16 lipca: Deponia Doomsday

11 - 17 lipca: Observer

12 - 18 lipca: Tacoma

13 - 26 lipca: The Bridge

14 - 27 lipca: Brutal Legend

15 - 21 lipca: The Red Strings Club

16 - 18 lipca: Tyranny

17 - 31 lipca: Broken Age

18 - 31 lipca: The Framed Collection

18 - 31 lipca: Serial Cleaner

A jak założyć konto? Bardzo miłym faktem jest, że nie trzeba od razu płacić - do Amazon Prime można dołączyć za darmo i korzystać z konta tego typu bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów przez okres 30 dni. Po zakończeniu okresu próbnego członkostwo w programie Amazon Prime kosztuje 7,99 euro na miesiąc, czyli ok. 35 złotych. Można od razu wykupić abonament na rok, co kosztuje 69 euro, czyli ok. 305 PLN - wówczas miesiąc korzystania to 5,57 euro miesięcznie.

Członkostwo Amazon Prime można anulować w dowolnym momencie. Aby wypróbować Prime, należy w normalny sposób założyć konto na Amazon (tutaj wyjaśniamy jak i dlaczego warto), a następnie przejść do zakładki Wypróbuj Prime.

21 dobrych gier za darmo dla użytkowników Amazon Prime

Twitch Prime

Jedno ważne zastrzeżenie - do rejestracji w Prime potrzebne jest konto w walucie euro albo posiadanie karty kredytowej. Warto skorzystać z tego rozwiązania nie tylko pod kątem gier - członkowie programu Prime otrzymują także inne, liczne korzyści, jak na przykład możliwość oglądania bez ograniczeń filmów i seriali, miejsce na bezpieczne przechowywanie zdjęć, a także możliwość strumieniowania na Twitch bez reklam. Jeśli natomiast chodzi o samą ofertę dla graczy, dzięki płatnemu członkostwu mogą liczyć na darmowe gry, darmowe zawartości w grze, a także unikalne przedmioty i niespodzianki. Co miesiąc przygotowane są dla nich nowe, atrakcyjne oferty!

Jeśli chcesz wzbogacić swoją kolekcję gier o 21 niezłych produkcji i nie zapłacić za to ani grosza, otwórz konto Amazon Prime tutaj!