22-calowe TV PC od LG

Ostatnio coraz częściej trafiają na rynek urządzenia typu all-in-one PC. Do grona producentów dysponujących w swojej ofercie podobnym rozwiązaniem dołączył właśnie koreański gigant LG oferując hybrydę łączącą w sobie telewizor LCD z komputerem PC - model DA70-GPFANX.

Nowe urządzenie typu all-in-one PC mierzy 720x470x99 mm i łączy w sobie rozwiązania znane z komputerów stacjonarnych i przenośnych. Urządzenie wyposażono w panoramiczną matrycę LCD o przekątnej wynoszącej 22 cale, której czas odpowiedzi - jak zapewnia producent - wynosi 8 ms. Wyświetlany obraz charakteryzuje się jasnością sięgającą 500 cd/m2 oraz współczynnikiem kontrastu na poziomie 800:1. Oczywiście producent nie zapomniał o tunerze telewizyjnym oraz dołączonym do zestawu pilocie, któremu towarzyszy bezprzewodowa klawiatura z myszką.

LG DA70-GPFANX

LG DA70-GPFANX

Jeżeli chodzi o część "komputerową" to bazuje ona na procesorze Intel Celeron M 43 (1,73 GHz), współpracującym z chipsetem i945PM, 1 GB pamięci DDR II 533 MHz, zintegrowanym układem graficznym Intel GMA950 oraz dyskiem twardym o pojemności 160 GB. Obsługę nośników optycznych zapewnia napęd DVD, natomiast połączenie z Internetem - karta WLAN. Warto też wspomnieć o wbudowanym czytniku kart pamięci (14 w 1).

LG DA70-GPFANX został wyceniony przez producenta na około 2 tysiące dolarów.


Zobacz również