3 lata World of Warcraft

Wczoraj minęły trzy lata od czasu wydania gry World of Warcraft w Europie. Aż się łezka w oku kręci. Blizzard przygotował dla graczy z tej okazji niespodziankę: specjalny konkurs z nagrodami.

World of Warcraft ukazało się w Europie dokładnie 11 lutego 2005 roku. Gra szybko stała się ogromnym hitem i mimo, że na rynku jest już tak długo, nadal zyskuje sobie masę nowych użytkowników. Aktualnie w świecie Azeroth zarejestrowało się 10 milionów graczy i nic nie wskazuje na to, by liczba ta miała zmaleć.

3 lata World of Warcraft

Obchody europejskich urodzin World of Warcraft zbiegają się z dwoma innymi świętami obchodzonymi w grze. Mowa tu o Lunar Festiwal oraz... Walentynkach. Wszystko to sprawia, że świat WoW wygląda teraz naprawdę uroczyście.

Zobacz również:

Jednak wracając do samej gry, to trzeba przyznać że przez te trzy lata zmieniło się w niej naprawdę wiele. Gracze zyskali masę nowych przedmiotów, potworów do zabicia oraz lokacji. W tym czasie ukazał się jeden dodatek (The Burning Crusade) oraz został zapowiedziany drugi (Wrath of the Lich King).

Blizzard zorganizował również specjalny konkurs dla fanów World of Warcraft. Do wygrania są trzy komputery Dell XPS M1730 oraz pół roku darmowej gry. Zainteresowanych większą ilością szczegółów zapraszam na oficjalną stronę konkursu.