3 mln USD na innowacyjne projekty w Polsce

Firma Oracle - wspólnie z Politechniką Poznańską i IDMSA - zorganizowała Program Innovate. To inicjatywa skierowana do studentów, absolwentów i młodych przedsiębiorców, którzy mają innowacyjny pomysł oparty na technologii Oracle.

Zadaniem Innovate jest stworzenie odpowiedniego środowiska, gdzie autorzy najlepszych projektów otrzymają szansę ich na opracowanie i przygotowanie do realizacji tak, aby mogły osiągnąć komercyjny sukces. Program jest projektem skupiającym się na najważniejszych kwestiach związanych z wprowadzeniem wybranych idei biznesowych w życie, począwszy od ich merytorycznego przygotowania, poprzez szkolenia technologiczne, aż do wsparcia finansowego włącznie.

Partnerzy Programu Innovate zapraszają do udziału w spotkaniu inauguracyjnym, które odbędzie się 3 marca br. o godzinie 11:00 w auli Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej (ul. Piotrowo 2, Poznań).

Ma to być okazja do poznania partnerów Programu oraz ich roli w projekcie, rozmów ze specjalistami na temat technologii i rozwiązań Oracle, a także możliwości biznesowych i zasad udziału w Programie Innovate. Więcej o innowacyjnych projektach, źródłach ich finansowania i Programie Innovate na stronie www.computerworld.pl/innowacje.