3 sezon już w Overwatch 2! Na jakie nowości możemy liczyć?

W Overwatch 2 wystartował kolejny już, 3 sezon rozgrywek. Czego możemy się spodziewać?

Overwatch 2

Overwatch 2 zadebiutował na rynku 4 października 2022 roku. Gra dostępna od tego momentu w modelu free-2-play zdobyła masę nowych graczy. Juz dzisiaj startuje 3 sezon rozgrywek. Na jakie nowości możemy liczyć?

Nowa mapa - Półwysep Antakrktyczny

Półwysep Antarktyczny to nowa mapa, która bedzie dostępna w trybie Kontrola. Poza nową lokalizacją, będziemy mogli dowiedzieć się nowych informacji na temat fabuły i świata gry. Znajdziemy tutaj także m.in. lodołamacz oraz podziemną stację wiertniczą. Mapa będzie idealnym miejscem dla graczy, którzy lubią atakować z góry. Twórcy zadbali o miejscówki na wysokości, które znajdują się nad często uczęszczanymi trasami.

Zobacz również:

  • Overwatch 2 – premiera, cena, wymagania, bohaterowie, wydarzenia. Wszystko co musisz wiedzieć
  • Wikingowie Walhalla - kiedy 3 sezon na Netflix?
  • Trzeci sezon Ustawki już wkrótce w Heartstone. Kiedy start?

Nowy motyw

Luty w Overwatch 2 upłynie pod znakiem mitologii azjatyckiej. Gracze będą mogli wyposażyć się w nowe skórki i inne przedmioty kosmetyczne inspirowane kulturami Chin, Japonii oraz Korei. Niektóre z nich będą mieć także powiązanie z fabułą.

Skórka Kiriko

W związku z nowym motywem, za ukończenie Karnetu Bojowego Premium otrzymamy skórkę Kiriko, która jest inspirowana różnymi bóstwami z mitologii Japońskiej. Są tutaj także opcje personalizacji związane z księżycem, burzą oraz morzem.

Poza tymi elementami możemy liczyć także na specjalne wydarzenie Super Walentynki, w ramach którego zyskamy dostęp do przeglądarkowego symulatora randkowania o nazwie Loverwatch. Zmian doczekał się także system dobierania graczy, tryb Rywalizacji oraz usprawniony balans.

Overwatch 2 dostępny jest za darmo na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S. PS4, PS5 oraz Nintendo Switch.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: