3 tony gwiazd z The Sims

Już wkrótce do sprzedaży w całej Polsce trafi kolejny, niecierpliwie oczekiwany dodatek do najpopularniejszej serii gier The Sims. Płyty z grą ważące w sumie 3 ton, dotarły już do magazynu Cenegi i w poniedziałek wyruszą do sklepów.

Po Światowym Życiu, Balandze, Wakacjach, Randce i Zwierzakach nadchodzi The Sims: Gwiazda! Dzięki niemu zwyczajni Simowie będą mogli wznieść się na szczyty sławy i zostać gwiazdami rocka, filmu czy świata mody. Gwiazda to zupełnie nowe opcje gry, interakcje między bohaterami i oczywiście wystrój wnętrz - nareszcie Sim będzie mógł żyć w iście królewskich warunkach. Po raz pierwszy w historii znajdzie się też możliwość oglądania podopiecznych w pracy - w specjalnie stworzonym miasteczku Simowie będą mieli do dyspozycji studia nagraniowe, stacje telewizyjne i agencje mody. W osiągnięciu sławy pomogą nam takie postacie, jak dyktator mody, producent nagraniowy czy reżyser filmowy, a wierny kamerdyner, specjalista od przyrządzania sushi czy masażysta, zapewnią relaks zmęczonym gwiazdom. Życie prawdziwej gwiazdy nie obędzie się też bez paparazzich, groupies, czy obsesyjnych fanów.

Najnowszy dodatek do niezwykle popularnej serii The Sims w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej trafi do sklepów już 28 maja w cenie 89,90 zł.

Więcej informacji o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=729