360 Ransomware Decryption Tools - skuteczne narzędzie do walki z ransomware

360 Ransomware Decryption Tools nie jest narzędziem antywirusowym. Wkracza już po tym, gdy ransomware zaszyfrował pliki użytkownika.

360 Ransomware Decryption Tools to specjalistyczne narzędzie, pozwalające na odblokowanie plików zaszyfrowanych przez szkodniki ransomware, w tym niezwykle groźne WannaCry i Petya. W sumie jego obsługa obejmuje 80 różnego rodzaju "porywaczy plików". Niestety, nie jest to wersja przenośna. Należy pobrać ją ze strony i zainstalować, a następnie uruchomić, wskazać na foldery z zaszyfrowanymi plikami i nacisnąć przycisk Scan Now. Gdy zostaną znalezione, pokaże się informacja z żądaniem okupu i podanym kluczem (na obrazku jest to punkt 3). Należy wpisać go do okienka pod spodem, a następnie wybrać opcję Calculating the decription key. Uzyskany klucz wprowadź do notki od cyberprzestępcy - nastąpi proces odszyfrowywania plików. Długość trwania operacji zależy od ilości i wielkości zaszyfrowanych plików. Po odblokowaniu pokaże się informacja o konieczności zrestartowania maszyny.

360 Ransomware Decryption Tools - skuteczne narzędzie do walki z ransomware

360 Ransomware Decryption Tools to darmowe narzędzie, dzięki któremu nie utracisz swoich plików, dlatego warto mieć je zawsze pod ręką. Dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo firmowych komputerów jest to wręcz niezbędne narzędzie.

Zobacz również:

  • Teams otrzyma zabezpieczenie... przeciwko Microsoftowi
  • Windows 11 wprowadza przebudowaną aplikację Zdjęć

Kliknij tutaj, aby pobrać najnowszą edycję 360 Ransomware Decryption Tools!