3D Body Scanner dokładnie określi twój rozmiar - wreszcie kupisz ubrania w sieci

Zakupy internetowe to dobra rzecz. Już niemal każdy produkt kupowany jest w sieci. Z jednym wyjątkiem - to ubrania. Problemem jest odpowiedni rozmiar. Żeby ubranie dobrze pasowało, musimy je dzisiaj przymierzyć w sklepie. A nie da się tego zrobić online. Tę problematyczną sytuację całkowicie może zmienić 3D Body Scanner firmy Bodymetrics.

3D Body Scanner

Każdy z nas ma inne rozmiary ubrań., Dlatego branża odzieżowa w internecie nie rozwija się tak szybko, jakby mogła. Ale teraz pojawiło się coś, co może zmienić tę sytuację - 3D Body Scanner firmy Bodymetrics.

3D Body Scanner dokładnie określi twój rozmiar - wreszcie kupisz ubrania w sieci

3D Body Scanner

3D Body Scanner sprawdza i zapisuje nasze rozmiary

Ten skaner oblicza dokładne rozmiary naszego ciała, dzięki czemu możemy je potem wykorzystać do kupowania w internecie ubrań we właściwych rozmiarach. To pierwszy pełny skaner 3D, który wykorzystuje 8 czujników 3D PrimeSense do mapowania ludzkiego ciała. Kiedy skaner Bodymetrics zapisze nasze rozmiary, mogą one być one przechowywane w sieci, a dostęp do nich miałyby sklepy z ubraniami. Teraz nie kupisz już więc niewłaściwego rozmiaru. Pierwszy taki skaner uruchomiono w sklepie New Look z Wielkiej Brytanii.

Skaner Bodymetrics - taniej i łatwiej

Bodymetrics zapewnia, że 3D Body Scanner jest znacznie tańszy niż poprzednie technologie skanowania ciała i można go łatwo zainstalować w każdym sklepie.

3D Body Scanner dokładnie określi twój rozmiar - wreszcie kupisz ubrania w sieci

Rozmiary

Niedługo ubrania kupować będziemy w internecie?

3D Body Scanner to świetna rzecz - wreszcie mógłbym kupować ubrania w internecie. Ubrania to ostatnie produkty, które kupuje jeszcze w fizycznych sklepach - właśnie ze względu na problem z rozmiarami. Ale gdy w sklepach masowo pojawi się 3D Body Scanner, z pewnością będę kupował wreszcie ubrania online. A Wy?