3D TV jest wreszcie tanie - 42 cale w 3D tylko za 2 tys. zł od Manta

Do sklepów trafiły już pierwsze polskie telewizory 3D w rozmiarze 42 cali - wcześniej do sklepów trafiły modele 32-calowe. Telewizory zwracają uwagę swoją niską ceną.

Manta 3D TV LCD

W sklepach są już obecne 32-calowe telewizory Manta 3D Teraz na rynek wejdą ich więksi bracia.

Polskie 42-cale i pasywne 3D od LG

42-calowe telewizory 3D LCD firmy Manta Multimedia mają klasyczne podświetlenie CCFL (a więc niestety nie LED) oraz z matrycami produkowanymi przez LG. Telewizory mają po 4 pary okularów 3D w technologii pasywnej. Ponadto 42-calowe telewizory Manta 3D wyświetlają rozdzielczość Full HD (1920x1080), posiadają konwersję 2D do 3D w czasie rzeczywistym, która pozwala obejrzeć każdy film w trzech wymiarach.

Polskie i tanie 3D

Najlepsza wiadomość to ceny telewizorów - 42-calowe telewizory 3D Manta ustaliła cenę na 2100 zł. Jak na 3D TV to atrakcyjna oferta. Pasywne 3D jest tanie i może skusić wielu klientów, którzy niedrogim kosztem chcą wejść w świat 3D.

Manta nie chce być kojarzona z chińszczyzną

- Nowe telewizory, to przejaw nowej filozofii działania firmy Manta. Dotychczas byliśmy postrzegani jako firma sprzedająca tanią chińszczyznę. Przyszedł jednak czas na zmiany. Chcemy być identyfikowani jako firma oferująca wyselekcjonowane, nowoczesne i dobre produkty za przystępną cenę - powiedział Bogdan Wiciński CEO Manta Multimedia.

5 lat gwarancji na polskie telewizory 3D

O jakości telewizorów świadczyć ma tez fakt, że są one objęte programem 5 lat gwarancji. Czy faktycznie pierwsze polskie telewizory 3D będą tak dobre jak zapowiada producent? Na pewno nie ma się co spodziewać super jakości (to tanie telewizory 3D), ale jest szansa, że nie jest to tylko tania chińszczyzna. A co Wy sądzicie na ten temat?