3DO kusi

The Gathering Storm – dodatek do Heroes of Might & Magic IV

Pierwszy dodatek do czwartej części uwielbianej przez wielu graczy sagi Heroes of Might & Magic będzie zawierał sześć całkowicie nowych kampanii osadzonych w zupełnie nowym wątku fabularnym. Tym razem wcielimy się w role pięciu bohaterów, którzy mają za zadanie pokonać szalonego czarodzieja Hexisa - maga obrządku natury i śmierci.

Wzrastające moce szalonego czarodzieja zagrażają już nie tylko rodzinnemu królestwu Devonshire ale wszystkim ziemiom Lodwaru. Wraz z rozwojem mocy Hexisa rosną negatywne skutki jakie wywiera na całą otaczającą go naturę. Nasilają się trzęsienia ziemi, pojawiają się burze ,powodzie i wiele innych symptomów choroby ziemi. Aby uratować swoją krainę bohaterowie musz pokonać szalonego maga i w jakiś sposób odwrócić bieg sił, niszczących ziemi Lodwaru.

Poza nowymi kampaniami, które będą składać się z ponad dwudziestu misji, dodatek oferuje kilka nowych postaci, cztery niespotykane dotąd bestie, szesnaście nowych artefaktów. Przygotowana zostanie także nowa ścieżka dźwiękowa. Data premiery jest jeszcze nieznana.

Więcej informacji: http://www.3do.com/mightandmagic/heroes4/expansions.html


Zobacz również