3PAKi: tanie gry w zestawach

Wczoraj do sklepów na terenie całego kraju trafiły dwa przygotowane przez Cenegę zestawy gier - 3PAK Akcja i 3PAK Przygoda. Każdy z nich zawiera trzy tytuły i kosztuje zaledwie 79,90 złotych.

Gatunek akcji reprezentowany jest przez pierwszoosobową grę akcji Gore, trzecioosobową grę z pogranicza horroru - Od Zmierzchu do Świtu oraz superszybkie wyścigi - Megarace 3. Gry z 3PAKu Przygoda to Atlantis III, Arthur's Knights 2 i The Shadow of Zorro.

Gore to pierwszoosobowa gra akcji przeznaczona przede wszystkim do gry w sieci, której akcja toczy się w dalekiej przyszłości. Kompania UMC tworzy niezwykle zaawansowany symulator treningowy dla żołnierzy. Podłączony do mózgów komandosów, tworzy tak przerażające i realistyczne iluzje, że pierwsi marines, biorący udział w testach umierają na atak serca. Gracze wcielają się w żołnierzy, którzy w drugiej części testów muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwami czyhającymi na nich w stworzonej przez symulator cyberprzestrzeni.

Od Zmierzchu do Świtu to szybka i krwawa rozgrywka oglądana z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W grze wcielamy się Setha Gecko, który musi poradzić sobie ze zgrają wampirów, opanowujących tym razem więzienny statek.

W Megarace 3 ścigające się pojazdy są teraz nie tylko w pełni trójwymiarowe, ale dosłownie nie dotykają ziemi! Zaprojektowano je specjalnie do osiągania największych prędkości i wyposażono w broń odpowiednią do walki z nowymi zagrożeniami. A jest ich sporo: gigantyczne rośliny, olbrzymie zwierzęta, bakterie wielkości hipopotamów...

W trzeciej części serii Atlantis zadaniem gracza jest pokierowanie losami młodej pani egiptolog. Po wypadku samochodowym, trafia ona pod opiekę pewnego Tuarega. Ich przypadkowe spotkanie jest krótkie, gdyż oboje pragną jak najszybciej zrealizować postawione sobie cele. Tuareg chce odzyskać wolny dostęp do studni, której od wieków używał jego lud, a która została zajęta przez grupę uzbrojonych mężczyzn.

Arthur's Knights II to pięknie renderowana gra przygodowa, rozgrywająca się w VI wieku naszej ery, w średniowieczu. To czasy króla Artura i jego Rycerzy Okrągłego Stołu, którzy pozostawią swe piętno na historii wielu przyszłych stuleci. Gra oferuje możliwość zagrania jako rycerz celtycki lub chrześcijański, encyklopedię podań celtyckich, a wszystko to w trójwymiarowej oprawie.

Shadow of Zorro łączy cechy gier akcji i przygody, a fabuła przenosi nas do roku 1822, gdzie Don Alejandro, ojciec Diega de la Vegi rozpoznał w Montero, szefie kalifornijskiej policji zbrodniarza wojennego, znanego jako Rzeźnik Saragossy. Według wszelakich danych zbrodniarz ten powinien nie żyć, a mimo to pozostaje na wolności, miewa się dobrze i najprawdopodobniej coś planuje...

Więcej Informacji o 3PAK Akcja:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=687

Więcej Informacji o 3PAK Przygoda:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=688


Zobacz również